Yırtılmaz Kağıt Baskı

Yırtılmaz kağıt baskı; adı üstünde yırtılmayan kağıt. Peki hangi ortamlarda yırtılmaz yada kullanım boyunca her probleme karşı yırtılma özelliğini devam ettirir mi? Diploma, tapu, senet gibi önemli evraklar için Xerox tarafından üretilen yırtılmayan kağıt ürünü Türkiye’de artık faaliyete girdi.

Normal kağıda göre daha dayanıklı olan kağıt dış koşullarda daha dayanıklıdır. Elbette ki kağıdın kullanımı boyunca problem yaşanabilir. Fakat dijital sentetik kağıt olduğu için kolay kolay hasar görmemektedir. Eğitim, Otomotiv, gıda, sanayi, inşaat, turizm, eğlence sektörlerinde kendine yer edinen yırtılmaz kağıt; işinin dört dörtlük ilerlemesini isteyen kurumsal firmalarında tercihi altındadır.

Yırtılmaz Kağıt Baskı

Baskının kalitesi ve baskının gerçekleştiği ürünün önemini hepimiz biliyoruz. Sıradan malzeme üzerinde baskı gerçekleştirmek standart hizmettir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve müşterilerinize daha özel pakette çözüm sunmak isteyen kurumsal firmalar, tercihini yırtılmaz kağıt baskı ürününden yana kullanmaktadır.

Uzun süre boyunca kullanılacak olan etiket, serigrafi, PP veya şeffaf ürünler için kullanılabilir. Örneğin, bina dış giydirme sektöründe yıpranan yada zarar gören parça için tüm giydirmeyi değiştirme imkanınız bulunmamaktadır. Devamlı olarak havayla temas edecek olan ürün zamanla da yıpranmalar gösterecektir. Aynı şekilde ürün bina üzerinden çıkartılırken iz bırakması da ayrı negatiftir. Bu tip durumlarda; UV baskı tekniklerinden yöntem seçebilirsiniz.