Uv Baskı, Ucuz Uv Baskı

Uv baskı; ofset baskı, dijital baskı ve benzer baskı tekniklerine göre daha uzun ömürlü ve çok daha kaliteli baskı tekniğidir. Bu baskı tekniğinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş ve profesyonel makine parkurunda talep ettiğiniz ürünün baskısını gerçekleştirmekteyiz.

UV Sanat EviPVC Baskı PP BaskıBaskı Örnekleri

UV Baskı Nedir?

Uv baskı tekniği Türkiye’de henüz çok fazla yaygınlaşmayan ve insanlar tarafından da tam manasıyla kavranılmamış bir sektördür. Teknik denilince akıllara insan tarafından üst düzey yeteneklerle hazırlanan proje olarak akıllara gelse de bu baskı tekniği tıpkı ofset baskı gibi özel makine parkuru hazırlamanız gerekmektedir.

Makine parkurunda yine her şey ofset baskı tarzında ilerlemektedir. Fakat avantajları, dezavantajlarından daha ağır basmaktadır. Öncelikli olarak şunu söyleyebiliriz ki; uv baskı tekniğinde hazırlanan projeler en az 10 15 yıl kalitesini korumaktadır. Solma, renk atma, bozulma ve benzer durumlarla karşılaşılmamaktadır.

Size Nasıl Ulaşırım?

UV Baskı Logo

UV Baskı Firması

İkitelli UV Baskı imzasını attığı her projeyi sanat eseri gibi sunmayı amaçlar. Bizim ürettiğimiz projeler ve hizmet verdiğimiz baskılar bizim sadece referansımız değil; yıllardır geliştirdiğimiz ve geliştirmeye devam ettiğimiz sanatımızın mimarisidir. Bizimle iletişime geçmek için 0212 486 23 33 numaralı telefonu arayarak haftanın altı günü destek talebinde bulunabilirsiniz.

PVC Baskı ile UV Baskı Aynı mı?

Uv baskı düz olan her zeminde uygulanabilmektedir. Fakat bu ürünler sınıflandırılmaktadır. Örneğin; pvc, pp, opak sticker, jakron, aydınger ve benzeri ürünlere bu teknik uygulanır. Ofset baskıdan bir adım öne geçmesinin en temel sebepleri arasında bu madde de yer alabilir. Ofset baskı genellikle kağıt ve kağıt cinsi ürünlere uygulanırken bu baskı tekniğinde düz olan hemen hemen her zemine tekniği uygulama fırsatı doğmaktadır.

Hangi zeminlere uygulanır?

Diğer tüm baskı çeşitlerimizi incelemek için https://uvsanatevi.com/hizmetlerimiz/  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UV Baskı Topkapı

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her iline de kargo ile gönderim sağlamaktayız. Topkapı, Bayrampaşa, İkitelli, Beylikdüzü ve benzer ilçelerde ucuz uv baskı firması arıyorsanız o halde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 2001 yılından beri çeşitli baskı teknikleriyle müşterilerine çözümler sunmaktadır. Şuan ki makine parkurumuz ile daha kaliteli baskılar daha kaliteli projeler üretmekteyiz. Size özel çalışmalar hazırlayacak grafiker personellerimiz ile bire bir çalışma imkanı da sunmaktayız.

Biz Kimiz ?

20 Yıllık UV ofset baskı tecrübesini her geçen gün biraz daha arttırıp sektördeki pazar payını artırarak dünya çapında kaliteli rekabetçi bir etiket ve matbaa firması olmayı hedefleyen UV SANAT EVİ geniş ürün yelpazesi ile rakipsiz kalite ve hizmet anlayışı ile aranan bir firma olmuştur.

Suya ve güneşe dayanıklı UV Ofset Baskı tekniği ile 100 microndan 800 microna kadar UV Ofset Baskı yaptığımız tesisimizde fason UV Baskı PVC , Soft Yumuşak, Pet Baskı, Pvc Sticker Metalize, PP, Aydınger, Jakron, Bez, 3 Boyutlu Lenticular Baskı başlıca faaliyet alanlarımızdır.