UV Baskı Nedir?UV baskı teknikleri için piyasada bir çok taktik ve ürün bulunmaktadır. Fakat sizler için önemli olan baskının kalitesi ve temel teknikler hakkında bilgi sahibi olmaktır. Rulo baskı ve flat baskı olmak üzere ayrı iki kolda incelenmektedir.

UV baskı ürünün fotoğraf kalitesinde sunan baskı tekniğidir. Ürünün kısa süre içerisinde yıpranmasına izin vermemektedir. Isıya, sıvıya ve ışığa karşı tüm baskı tiplerine göre en dayanıklı olanıdır.

UV baskı tekniğinin insan sağlığına ve çevre sağlığına karşı oldukça duyarlı olduğunu bildirmek isteriz. Herhangi insan sağlığınazararı bulunmamaktadır. UV baskı tekniğinin nasıl yapıldığından daha çok avantajları hakkında sizlere kısaca bilgilendirmeler sunabiliriz;

Normal baskı hizmetine göre daha hızlı çözümler sunmaktadır. Normal matbaa firmalarında herhangi üründen 1 adet veya 100 adet bastırmak hem maliyetli hemde zor bir işlemdir. Burada ki zor kavramını açıklamak mümkün değildir fakat 10 adet ürün bastırmak istediğiniz zaman karşılaşacağınız zorlukları hesaba katmanızı isteriz. Bu tip durumlarda dijital baskı hizmetinden yarar sağlayabilirsiniz. Matbaa alanı ile UV baskı hizmetinin en büyük farkı görünümdür.

Güvenilir, Kaliteli Baskı Çözümleri …

UV Baskı Nasıl Yapılır?

Düz olan her zemine uygulanabilmesi adına oldukça harika bir tekniktir. Tasarım, görünüm ve kalite açısından da sektörün en önde gelen teknikleri arasında yer almaktadır. Ultraviyole ışınları yardımıyla çok yüksek sıcaklıklarda boyayı hedef malzemeye kazımasını gerçekleştirerek çok kaliteli görseller meydana getirebilirsiniz. Ultraviyole baskı tekniği; dijital baskı tekniğiyle karşılaştırdığımız zaman rekabete giremeyecek kadar kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Matbaa Teknikleri

Matbaa teknikleri firmadan firmaya göre değişmektedir. Fakat ofset çözümleri ve baskı çözümleri herkes tarafından benimsenmektedir. Örnek olarak çift baskı gerçekleştiren makinede dört baskı gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Daha kaliteli ve uzun ömür baskı teknikleri için firmamızla irtibata geçmeniz gerekmektedir. 2001 yılından bu yana çözümler sunan firmamız; çözüm sunduğu ürün gamıyla müşterilerine bambaşka baskı çözümleri sunmaktadır.

İstanbul’un İkitelli ilçesinde bulunan firmamıza sizleri de bekleriz. İletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Genel

Yorum özelliği devre dışı bırakıldı.