PVC Baskı

PVC baskı; kalite ve dayanıklılık itibariyle tüm baskı çeşitlerin bir adım önünde yer almaktadır. Güneş, sıvı, kimyasal ve benzeri etkenlerden etkilenmeyen baskı türüdür. Genellikle fiziki zararlardan ve dış ortamda korunması gereken durumlarda Opak PVC baskı kullanılmaktadır.

UV Sanat EviOpak PVC Şeffaf PVC Buzlu PVC Yumuşak PVCBaskı Örnekleri

Sadece fiziki zararla değil baskı zamanla renk ve görünümde kalıtsal olarak değişimler meydana gelebilir. Bu etken değiştirilemez yada önüne geçilemez, unsurdur.

PVC baskı; UV baskı tekniklerinden sadece bir tanesidir. Benzer PVC Baskı türleri de elbette bulunmaktadır.

PVC Baskı Nerelerde Kullanılır?

Uzun süre boyunca kullanılacak olan etiket, serigrafi, PP veya şeffaf ürünler için kullanılabilir. Örneğin, bina dış giydirme sektöründe yıpranan yada zarar gören parça için tüm giydirmeyi değiştirme imkanınız bulunmamaktadır.

Devamlı olarak havayla temas edecek olan ürün zamanla da yıpranmalar gösterecektir. Aynı şekilde ürün bina üzerinden çıkartılırken iz bırakması da ayrı negatiftir. Bu tip durumlarda; UV baskı tekniklerinden yöntem seçebilirsiniz.

UV Baskı Teknikleri

Daha çok kullanılacak malzemelerde değişiklikler göz edilir.

  1. PVC Baskı
  2. PP Baskı
  3. Şeffaf Sticker Baskı
  4. Kraft Baskı

diğer baskı çeşitleri hakkında bilgi almak için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 100 ile 600 mikron arasında tüm ürünlerde kullanılabilir.

UV Sanat Evi ile İletişim

İstanbul’un İkitelli ilçesinde bulunan üretim merkezimizden haftanın altı günü taleplerinizi yanıtlıyoruz. Baskı hizmetlerinde bambaşka projelerle müşterilerimizi şaşırtıyoruz. Bize ulaşmak yada proje hakkında bilgi almak için iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarımızdan veya proje teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daima ileriye doğru ilerleyen firmamız; işini değil sanatını icraat etmektedir. işimizi 2000 yılından beri ilk heyecanla yapmaktayız. Reklamcılık ve baskı hizmetlerinde doğru firma ile çalışmak istiyorsanız o halde UV Sanat Evi ile iletişime geçmelisiniz.

Biz Kimiz ?

20 Yıllık UV ofset baskı tecrübesini her geçen gün biraz daha arttırıp sektördeki pazar payını artırarak dünya çapında kaliteli rekabetçi bir etiket ve matbaa firması olmayı hedefleyen UV SANAT EVİ geniş ürün yelpazesi ile rakipsiz kalite ve hizmet anlayışı ile aranan bir firma olmuştur.

Suya ve güneşe dayanıklı UV Ofset Baskı tekniği ile 100 microndan 800 microna kadar UV Ofset Baskı yaptığımız tesisimizde fason UV Baskı PVC , Soft Yumuşak, Pet Baskı, Pvc Sticker Metalize, PP, Aydınger, Jakron, Bez, 3 Boyutlu Lenticular Baskı başlıca faaliyet alanlarımızdır.