Metalize Baskı

Metalize baskı yöntemi de UV baskı teknikleri arasında yer almaktadır. Aslında uygulama ve yöntem olarak PVC Baskı tekniğine benzer niteliktedir. Baskı yöntemleri aslında birbirinden farklılık göstermemektedir. Fakat kullanılan ürün itibariyle netlik, kalite ve dayanıklılık açısından farklılıklar göstermektedir. Bu baskı çeşidi ise daha parlak daha net ve daha şık görünüm kazandırarak ürünün dış görünümünün daha kaliteli durmasına sebebiyet vermektedir. Aslında matbaacılık sektörünün bu kadar yaygın hale gelmesinden sonra düşen baskı kalitesi Metalize baskı, PP baskı çeşitleriyle farklı boyutlar kazanmıştır.

Neden Metalize Baskı Tercih Etmeliyim?

Ürün üretim aşamasında ve yapım aşamasında bir çok aşamadan geçmektedir. Ticaret işiyle uğraşan kişiler ve al-sat ile pazarlama yapan kurumsal firmalarımızın reklam konusunda daha akılcı çözümler üretmesi için bu tür baskıları tercih etmesini öneririz. Ürünün pazarlama aşamasındaki ilk göze çarpan unsuru dış görünümüdür. Sadece ürün değil elbette cephe giydirme, araç giydirme, bilboard ve benzer alanlarda net görünüme sahip ürünler tercih etmesini düşünmekteyiz. Türkiye’nin en büyük faaliyet alanlarından bir tanesi matbaa sektörüdür. Fakat matbaa sektöründe oluşan yoğunluk sebebiyle baskı kalitesinin üzerinde duramamaktadır.

metalize Baskı

Daha kaliteli baskı ve uzun ömürlü ürün sergilemek istiyorsanız o halde kesinlikle metalize baskı tercihiniz olmalıdır.

Baskı Çeşitleri

https://uvsanatevi.com İnternet sitemiz üzerinden baskı çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde baskı çeşitlerinden daha çok kullanılacak olan ürün ham maddesinin önemi büyüktür. PVC,PP, ahşap ve benzeri ürünler tercihiniz olabilir. Bu tip durumlar için tercih etmeniz gereken baskı türü de kesinlikle UV baskı olmalıdır.

Biz kalite ve görünüm tutkusu olan bir firmayız. Baskı sonuçlarında en net görüntüyü elde etmek için gerekli çalışmaları sizlere de sunarak hizmetimizi sunmaktayız. Uzun uğraşlar sonucunda elde edilen yada pazarlama yapacağınız ürünün reklamını en iyi şekilde sunmanız gerektiğini düşünmekteyiz. Bakış açısı ve ışığın geldi açığı fark etmeksizin standart görüntüyü elde etmek için tercih ettiğinizi de bilgilerinize sunmak isteriz.

Opak PP etiket çok fazla aydınlık alanlarda tercih edilmemektedir. Parlak ve aydınlık görünüme sahip olduğundan dolayı barkod okuyucular tarafından okunmasında güçlük çekilebilmektedir. Böyle ortamlarda mat pp etiket ürününü kullanılmasını tavsiye etmekteyiz.