Kurumsal

20 Yıllık UV ofset baskı tecrübesini her geçen gün biraz daha arttırıp sektördeki pazar payını artırarak dünya çapında kaliteli rekabetçi bir etiket ve matbaa firması olmayı hedefleyen UV SANAT EVİ geniş ürün yelpazesi ile rakipsiz kalite ve hizmet anlayışı ile aranan bir firma olmuştur.

 

Suya ve güneşe dayanıklı UV Ofset Baskı tekniği ile 100 microndan 800 microna kadar UV Ofset Baskı yaptığımız tesisimizde fason UV Baskı PVC , Soft Yumuşak, Pet Baskı, Pvc Sticker Metalize, PP, Aydınger, Jakron, Bez, 3 Boyutlu Lenticular Baskı başlıca faaliyet alanlarımızdır.

 

Misyonumuz: Araştırma / geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmek.

 

Vizyonumuz: Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmak.