Kraft Baskı

Kraft baskı aslında UV baskı çeşitleri arasında yer almaktadır. Kraft kağıdı normal kağıtlardan çok daha kalın ve dayanıklıdır. Mimar öğrencileri tarafından sıklıkla kullanılan kağıt türü; inşaat sektöründe de çimento ürünlerinin taşınmasında kullanılmaktadır. Dayanıklılık konusunda 1.sınıf malzemeden üretilmektedir. Bu sebeple kısa sürede yıpranma, yırtılma yada benzeri problemler ile karşılaşılmamaktadır.

Kraft Kağıdının Özellikleri

Son zamanlarda nostaljik ürünlere karşı olan ilgimiz epey arttı. Bu sebeple de geçmişte kullanılan popüler ürünler tekrar hayatımızın içine dahil olmaya başladı. Reklam firmaları; kullandığı ürünlerin hem dayanıklı hemde çevre dostu olmasına özen göstermektedir. Bu durumda kraft kağıdın en önemli iki farklı özelliğini de belirtmiş olduk. Daha önceki yıllarda pek fark edilmeyen kağıt cinsi; kraft baskı ile de popüler olma yolunda koşar adımlarla ilerlemektedir.

Öyle ki günlük hayatımızda bile sık sık karşımıza çıkmaktadır. Hediyelik paketlerde, defter ciltleme, kartvizit baskı ve benzeri yaratıcı birçok alanda kullanılması uygun görülmüştür. Her alanda da projelerin popülerleşmesini sağlayan kraft baskı; firmaların kartvizitinde bile baş rolde yerini almayı başarmaktadır.

Kraft Baskı ile Yeniden Tanış

Kraft baskı aslında ticari işletmelerin tercih ettiği bir üründü. Fakat ilerleyen dönemlerde İnternet satışlarıyla beraber gelen kreatif düşünce sistemi; ürünün sektöre yeniden girmesini sağlamıştır. Kargoda yırtılan ambalajlar, sıradan duran baskılar yerini kraft baskı ürününe bırakmıştır.

İlgili Hizmetler : İkitelli UV Baskı, UV Ofset fiyatları

Kurumunuzun problemlerle boğuşmasını istemiyorsanız doğru baskı firması ile çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız. Matbaa aşamasında adet ve fiyat konusunda sıkı pazarlıklar sonucunda proje teslim edilir. Sonuç olarak ise istenen tasarımla basılan görüntünün bire bir aynı olmasına dikkat ederiz. Fakat ilerleyen yıllarda baskının renk atması, akması, solması ve benzer problemlerle karşılaşması durumunda iade şansınız bulunmamaktadır. 

UV ofset fiyatları projeden projeye değişiklik göstermektedir. Bu sebeple detaylı fiyat teklifi için tarafımıza mutlaka ulaşmanız gerekmektedir. Tekniğin uygulanacağı ürün cinsi, adeti, teslim süresi, grafik çalışması ve benzer bir çok uv ofset fiyatları konusuna etki etmektedir. Aydınger baskı tekniği ile hizmet talebinde bulunmak için lütfen not kısmına baskı tekniğini belirtmenizi rica ederiz.