Cilt Bezi Baskı

Cilt bezi baskı; UV baskı tekniğinin uygulandığı yapılardan bir tanesidir. Cilt bezi fotoğraf albümleri, kitapların, menüler, günlükler, klasörler ve benzeri ürünlerin lüks şekilde kaplanması için üretilmektedir. Renk, yapı ve kalite olarak diğer ürünlerden ayrılan cilt bezleri; oldukça şık görünüm için tüm sorumluluğu üstüne almış gibi …

İlerleyen teknolojiyle beraber cilt bezi ürünlerinde de farklı farklı modeller üretilmeye başlanmıştır. Üzerine farklı desen ve motifler gerçekleştirerek ürünün estetik görünüm kazanması için gerekli olan icraatları gerçekleştirmektedir. Cilt bezi baskı hizmetiyle de ürün üzerinde firmanızın reklamını gerçekleştirebilirsiniz. Renk ve motif ile bire bir uyum sağlayacak baskı kalitesi ile ürün pazarlamasında rakip firmalardan bir adım öne geçme imkanına sahip olabilirsiniz.

Cilt Bezi Baskı Nasıl Gerçekleşir?

Cilt Bezi BaskıDüz zeminlerde kullanılan baskı tekniği, cilt bezi ürünleri içinde oldukça idealdir. Reklamcılık sektörü tamamıyla göze hitap ediyor gibi dursa da aslında kalite ve akıla kalıcılığı açısından da sınıfta kalmamalıdır. Otel lobilerinde, lüks restoranlarda, nostalji lokantalar ve benzer bir çok alanda cilt bezi karşımıza çıkmaktadır. Fakat cilt bezi üzerinde ki baskı türüyle de firmanızın akılda kalıcılığını arttırmalısınız. Sadece basit bir reklam olarak düşünmemelisiniz. İnsanlar; sunum ve kaliteyle firmanın politikalarını örtüştürmektedir. Kurumsal ve vizyonlu her firmanın sunumu standarttır. Değişmeyen ve müşterilerine devamlı olarak aynı izlenimlerin bırakılması hedeflenmektedir.

Cilt bezi baskı kısmı ise firmanızın tekrar tekrar akla gelmesine sebep olmaktadır. Sadece akılda kalıcılığı değil; sektörel olarak da yön verecek olan önemli etkenler arasında yer almaktadır.

İlgili Hizmetler : PVC Baskı, PP Baskı

UV Sanat Evi Kimdir?

Standart baskı hizmetinden daha fazlasını bekleyenler düşünmeden bizimle iletişime geçebilir. Firmamızın en büyük avantajı istenilen kalitenin her zaman bir adım daha önünde yer alabilmektir. Hazırlanan projenin daha verimli olabilmesi adına çeşitli testler sonucunda ürettiğimiz tekniklerle sizleri bir adım ileri taşımak istiyoruz. Aynı zamanda geniş makine parkurumuz da hizmetimizi destekler niteliktedir.

İkitelli UV Baskı; baskı çözümleri için hızlı ve kaliteli çözümler sunmakta olan UV Sanat Evi İstanbul’un İkitelli ilçesinde yer almaktadır. Haftanın altı günü hizmet vermekteyiz. Firmamıza ulaşmak için iletişim sayfamızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.