Aydınger Baskı

Aydınger baskı, UV baskı çeşitleri arasında en bilinen ve en popüler olan baskı çeşididir. Aydınger kağıt cinsidir ve şeffaf olduğu için de sıklıkla tercih edilmektedir. Fotoğraf kağıdından biraz daha ince olan aydınger kağıdı; 100% beyaz selüz kimyasal maddesinden imal edilmektedir. Kalınlığı farklı boyutlarda da piyasada bulabilirsiniz. Kullanım amacına göre kalınlığı farklılık gösterir.

Aydınger kağıdı serigrafi baskı sırasında renk ayrımları içinde kullanılmaktadır. Aslında kullanım amacına göre farklılıklar göstermektedir. Serigraf kalıbı hazırlanırken aydınger yardımıyla her renk ayrı kalıplara çekilmektedir.

Aydınger Baskı

Ülkemizde birçok sektörde faaliyet göstermekte olan firma bulunmaktadır. Kırtasiye, kozmetik, mücevher, takı, internet satışları, ayakkabı imalatı ve benzeri farklı farklı sektörler oluşabilir. Sektörlerde bulunan firma sahipleri reklamını en iyi şekilde yapabilmek adına matbaa sektörüyle temasa geçmektedir. Ürünün sunum / pazarlama aşamasında matbaa olmazsa olmaz kriterler arasında yer almaktadır. Fakat kurum sahipleri yada pazarlama bölümü; maliyeti en uygun rakamlara düşürmek için bazı unsurlardan kolay şekilde vazgeçmektedir.

Bunun büyük bir hata olduğunu düşünmekteyiz. Ürünün kalitesini bir adım ileriye taşıyacak olan etken ürünün sunum ve ambalajlama şeklidir. Yurt dışında bir çok firma üründen daha çok reklamına ve pazarlama aşamasına bütçeler ayırmaktadır. Ham ürünü satmak her zaman daha zordur ve ilerleyen aşamalarda problemler yaratabilir.

Baskı Problemleri

Kurumunuzun problemlerle boğuşmasını istemiyorsanız doğru baskı firması ile çalışmanız gerektiğini unutmamalısınız. Matbaa aşamasında adet ve fiyat konusunda sıkı pazarlıklar sonucunda proje teslim edilir. Sonuç olarak ise istenen tasarımla basılan görüntünün bire bir aynı olmasına dikkat ederiz. Fakat ilerleyen yıllarda baskının renk atması, akması, solması ve benzer problemlerle karşılaşması durumunda iade şansınız bulunmamaktadır. 

Aydınger Baskı; bu tip risklerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Aslında aydınger kağıda basılan baskı tekniğinin adı uv ofset adı verilmektedir.

Benzer Hizmetler : PVC Baskı, Metalize Baskı, Cilt Bezi Baskı

Firmamız (İkitelli UV Baskı) üzerinden detaylı olarak fiyat talebinde ve aklınızdaki projeler için değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz. İletişim numaralarımız üzerinden haftanın yedi günü bize ulaşabilirsiniz.

UV Ofset Fiyatları

UV ofset fiyatları projeden projeye değişiklik göstermektedir. Bu sebeple detaylı fiyat teklifi için tarafımıza mutlaka ulaşmanız gerekmektedir. Tekniğin uygulanacağı ürün cinsi, adeti, teslim süresi, grafik çalışması ve benzer bir çok uv ofset fiyatları konusuna etki etmektedir. Aydınger baskı tekniği ile hizmet talebinde bulunmak için lütfen not kısmına baskı tekniğini belirtmenizi rica ederiz.